RYMANÓW: DACHOWANIE SAMOCHODU OSOBOWEGO

Data: 01.04.2012, 15:42

W dniu 31 marca o godzinie 17:40 W Rymanowie na ul. Bartoszów doszło do wypadku samochodu osobowego marki Toyota corolla. Na miejsce zdarzenia zadysponowano: zespół pogotowia ratunkowego, policje oraz jednostkę straży pożarnej z  OSP Rymanów.

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia bada policja, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było niezachowanie należytej prędkości, czego efektem było wypadnięcie samochodu z drogi i dachowanie, w pojeździe jechały cztery osoby. Przed przybyciem straży pożarnej zespół pogotowia ratunkowego zabrał dwie ranne osoby do szpitala. Działania zastępu OSP Rymanów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniu szczelności układów zasilania i elektrycznych, wyciagnięciu samochodu z rowu i usunięciu pozostałości powypadkowych. Wypadek nie spowodował większych utrudnień w ruchu drogowym.

Jednostki biorące udział w akcji:

- OSP Rymanów

- Pogotowie ratunkowe