WIZYTA CZŁONKÓW ZARZĄDU GŁÓWNEGO ZOSP RP W JEDNOSTCE OSP RYMANÓW

Data: 27.09.2014, 14:42

W dniu 26 września 2014r. gościnnie w siedzibie OSP w Rymanowie złożyli wizytę członkowie Zarządu Głównego Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Warszawie: V-ce Prezes Zarządu Głównego ZOSP RP w Warszawie, zarazem Prezes ZOW ZOSP RP w Rzeszowie oraz V-ce Prezes Zarządu OSP w Rymanowie Janusz Konieczny, Dyrektor Zarządu Wykonawczego ZOSP RP w Warszawie Jerzy Maciak oraz członkowie Zarządu Głównego.

W spotkaniu uczestniczyli również Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie, zarazem Prezes ZOG ZOSP RP w Rymanowie oraz V-ve Prezes Zarządu OSP w Rymanowie Jan Kilar, Członek Prezydium Zarządu Oddziału Woj. ZOSP RP w Rzeszowie – Dyrektor Biura Terenowego w Krośnie Tadeusz Sieniawski. Gospodarzami spotkania byli Prezes Zarządu OSP Rymanów Łukasz Buczek oraz strażacy Józef Tesznar, Jakub Józefczyk, Tomasz Dubis, Kamil Janowski.

Na terenie Gminy Rymanów odbyło  się  posiedzenie komisji ds. Odznaczeń i wyróżnień Zarządu Głównego ZOSP RP. Członkowie Zarządu Głównego korzystając z okazji złożyli wizytę w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie. Goście zwiedzili obiekt remizy OSP w Rymanowie, zapoznali się ze stanem wyposażenia sprzętowego jednostki oraz zakresem prowadzonej działalności statutowej, w tym ratowniczo-gaśniczej. Prezes jednostki dh Łukasz Buczek, pełniąc rolę gospodarza spotkania przedstawił bogatą historię działalności tutejszej OSP, jej dorobek i osiągnięcia oraz samochody i wyposażenie sprzętowe. Goście byli pod pozytywnym wrażeniem dorobku jednostki z Rymanowa a przede wszystkim wyposażenia w nowoczesny sprzęt ratowniczo - gaśniczy. Na koniec spotkania wykonano także pamiątkowe zdjęcie.

Na zdjęciu od lewej: Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie, zarazem Prezes ZOG ZOSP RP w Rymanowie oraz V-ve Prezes Zarządu OSP w Rymanowie Jan Kilar, Członek ZG ZOSP, Dyrektor Zarządu Wykonawczego ZOSP RP w Warszawie Jerzy Maciak, Prezes Zarządu OSP Rymanów Łukasz Buczek, strażak OSP Rymanów Tomasz Dubis, V-ce Prezes Zarządu Głównego ZOSP RP w Warszawie, zarazem Prezes ZOW ZOSP RP w Rzeszowie oraz V-ce Prezes Zarządu OSP w Rymanowie Janusz Konieczny, Członek Prezydium Zarządu Oddziału Woj. ZOSP RP w Rzeszowie – Dyrektor Biura Terenowego w Krośnie Tadeusz Sieniawski, strażacy OSP Rymanów Jakub Józefczyk, Józef Tesznar, Członek ZG ZOSP.