RYMANÓW: WYPADEK NA UL. KOLEJOWEJ

Data: 28.09.2014, 14:15

W sobotę 27.09.2014 około godziny 17.30 doszło do wypadku w którym poszkodowana została jedna osoba. Kierowca samochodu osobowego, który brał udział w tym zdarzeniu. Strażacy OSP Rymanów po dojeździe na miejsce, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe biorącym udział w wypadku oraz pomogli załodze pogotowia ratunkowego w przetransportowaniu osoby poszkodowanej na noszach do karetki. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.
Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej (JRG Krosno: Star-Man i Renault Masscott) oraz OSP KSRG Rymanów - GLBMRt 0,4/1 Renault Master, patrol policji i pogotowie ratunkowe. Z relacji świadków wynika, że prawdopodobną przyczyną zjechania samochodu na przeciwny pas ruchu a następnie do rowu, było uniknięcie przez kierowcę Volkswagena potrącenia dziecka, które z niewyjaśnionych przyczyn wtargnęło na jezdnie a następnie uciekło.

Jednostki biorące udział w akcji:

JRG Krosno: GBA 2/17 Star-Man
JRG Krosno: GBARt 1/2,5 Renault Mascott