SIENIAWA - KOLIZJA DWÓCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Data: 03.05.2015, 20:57

W dniu 03 maja 2015 r. jednostka OSP Rymanów została zadysponowana przez MSK PSP w Krośnie do kolizji drogowej w miejscowości Sieniawa. Do akcji wyjechała obsada samochodu GLBM-Rt Renault Master. Jak wstępnie ustalili policjanci przyczyną kolizji było niezachowanie szczególnej ostrożności po przez najechanie samochodu marki kia na tył samochodu mazda.  Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zneutralizowanie z drogi płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

W działaniach udział brali:

- OSP KSRG Rymanów

- Policja