O stronie

W imieniu redakcji internetowej strony Ochotniczej Straży Pożarnej w Rymanowie serdecznie witamy Państwa na naszej stronie. Jest to oficjalna strona OSP Rymanów.

Naszym celem jest przekazywanie jak największej ilości rzetelnej informacji o działalności naszej jednostki. Chcemy wyjść naprzeciwko Państwa oczekiwaniom. Mamy nadzieję, że dzięki tej stronie Straż Pożarna w Rymanowie zdobędzie jeszcze większe społeczne zaufanie.

Działalność straży pożarnej to nie tylko akcje polegające na bezpośrednim przeciwdziałaniu zaistniałym niebezpieczeństwom, ale przede wszystkim działalność prewencyjna w zakresie pożarnictwa. Dlatego mamy nadzieję, że lektura naszej strony nie tylko poinformuje Państwa o naszej działalności ale także pomoże skutecznie zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i najbliższe otoczenie przed groźnymi następstwami pożaru i innych niebezpiecznych zdarzeń.

Już w które rusza oficjalne forum internetowe naszej jednostki, które będzie miejscem gdzie każdy będzie mógł podyskutować na tematy związane z OSP w Rymanowie, zadać pytania i uzyskać na nie wyczerpujące odpowiedzi.

Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o Państwa opinie na temat naszej witryny. Będą one zawsze mile widziane, a wszelkie wskazówki i uwagi pomogą nam w doskonaleniu naszej witryny.